OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Petzlife‚ Quic Silver‚Tommi

 

Šampóny a kondicionéry rady TOMMI sú vyrábané v spolupráci s dermatológmi a veterinárnymi lekármi.

Šampón BABY / JUNIOR ošetrujúci šampón pre šteniatka

Pre starostlivosť o srsť šteniatka a mladých psov. Srsť bude jemná a voňavá a koža bude správne vyživovaná bez toho, aby sa vysušovala. Výťažok zo solí z mŕtveho mora podporuje pevnosť kože.Neobsahuje aromatické látky označované za najčastejšie alergény. Podľa potreby je možné tento Junior šampón používať denne.

Šampón SKIN CALMING liečebný šampón s axtraktom z ovsa

Pre psov s citlivou kožou.Poskytuje jemnú starostlivosť a výživu srsti. Extrakt z ovsa a prídavok ichtamolu hojí a skľudňuje podráždenú kožu, posobí prodi svrbeniu.Neobsahuje aromatické látky označované za najčastejšie alergény. Podľa potreby je možné šampón používať denne.

Šampón LONG/COURLY HAIR jemný šampón s kondicionérom

Odporúčaný špeciálne pre Yorkshire teriér. Tento šampón poskytuje jemnú starostlivosť o srsť, zjemňuje ju a vyživuje. Kondicionér obsiahnutý v šampóne Vám umožní ľahšie rozčesávanie srsti, posobí antistaticky nevysušuje kožu a dodá lesk. Neobsahuje aromatické látky označované za najčastejšie alergény. Podľa potreby je možné používať šampón denne.

Šampón TOMMI FINE jemný šampón s medom

Pre starostlivosť o srsť všetkých plemien. Fine Dog poskytuje všetko čo očakávate - výživu srsti a kože,sviežu voňu, intenzívnu starostlivosť o PH pokožky,dodáva lesk a zamatovú hebkosť srsti.Šampń efektívne uvoľňuje nečistotu a prach zo srsti. Neobsahuje aromatické látky označované za najčastejšie alergény.Podľa potreby je možné tento šampón používať denne.

Šampón SHORT HAIR jemný šampón s eukalyptovým extraktom

Pre starostlivosť o rovnú a krátku srsť. Poskytuje jemnú starostlivosť, výživu srsti a kože. Receptúra s eukalyptovým extraktom vitalizuje srsť a stará sa o kožu. Ěterický olej šetrne čistí srsť a zlepšuje prekrvenie kože. Neobsahuje aromatické látky označované za najčastejšie alergény. Podľa potreby je možné tento šampón používať denne.

Balzám a kondicionér TOMMI s lipovým extraktom

Pre srsť psov všetkých plemien. Krémový balzám / kondicionér dodá lahkosť srsti a výživu kože. Uľahčuje úpravu a rozčesávanie srsti,dodá lesk. Podľa potreby je možné používať denne po vykúpaní psíka.Balzám / kondicionér opláchnuť pod tečúcou vodou.