OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Barking Heads -Anglicko

  Puppy Days     

Fajnová dobrota z kuracieho mäsa, ryže a škótskeho lososa – a to spomíname len zopár chutných ingrediencií, ktoré obsahuje toto krmivo. Puppy Days je perfektná strava pre naše milé šteniatka, ktoré vyžadujú len to najlepšie krmivo, aby z nich vyrástli zdravé a silné dospelé psy.

                      Puppy Days Grain Free  

Pre niektoré šteniatka je krmivo s obsahom obilnín nevhodné, preto sme vytvorili krmivo Puppy DaysGrain Free. Toto jedinečné krmivo pre šteniatka obsahuje najmenej 50 % mäsa z lososa a pstruha a zabezpečuje tak vysoký prísun DHA, dôležitej mastnej kyseliny, ktorá sa nachádza v materskom mlieku a zvyšuje učenlivosť. Krmivo Puppy DaysGrain Free neobsahuje žiadne obilniny, čiže ani lepok, ktorý je známym spúšťačom alergických reakcií u niektorých šteniatok.

                      Little Big Foot

Táto vynikajúca pochúťka určená pre šteňatá veľkých a obrích plemien obsahuje min. 50% kuracieho mäsa a lososa.
Vyvážený pomer vápnika a fosforu zaručuje silné kosti spolu s optimálnym množstvom bielkovín a tukov pre zdravý rast. Dôležitou zložkou je DHA - bohato obsiahnutá v lososovom oleji, účinná látka potrebná pri vývine mozgu a tým danej schopnosti lepšej koncentrácie s rýchlejším chápaním pri učení. Toto všetko prinesie Vášmu domácemu miláčikovi dlhý a veselý život!

 Tiny Paw´s Tender Loving Care

Veľmi chutné krmivo s kuracím mäsom, ktoré je zdrojom proteínov, bolo starostlivo vytvorené pre dospelých psov trpasličích a malých plemien. Krmivo neobsahuje ingrediencie, ktoré spôsobujú u psov ťažkosti s trávením. Či už si teda Váš najlepší priateľ rád pochutná na porcii kuracieho mäsa, alebo má citlivé bruško, riedku stolicu alebo ho trápi plynatosť, porcia krmiva Tiny Paw’s Tender Loving Care mu zaručene pomože.

            Tender Loving Care 

Či už si Váš najlepší priateľ rád pochutná na porcii kuracieho mäsa s ryžou, alebo má citlivé bruško, krmivo Tender Loving Care z hypoalergénnych ingrediencií určené pre dospelých psov, s optimálnym podielom ryže a ovsa, a s výberovými olejmi, ktoré blahodane pôsobia na kožu a srsť, Vášmu miláčikovi zaručene prospeje!

                  Big Foot Tender Loving Care

Obľúbenou variantou dospelých psov veľkých a obrích plemien je bezpochyby aj bohatá porcia kuracieho mäsa, v našom krmive je ho minimálne 44%. Kuracie mäso je ľahko stráviteľné, chutné a ideálne sa hodí na večeru všetkých „MILÝCH OBROV“.

Tiny Paw´s Bad Hair Day

Toto chutné a výživné hypoalergénne krmivo z jahňacieho mäsa bolo špeciálne vytvorené pre dospelých psov trpasličích a malých plemien. Obsahuje vysoký podiel jahňacieho mäsa, ktoré je pre psy skvelou pochúťkou! Krmivo takisto obsahuje správny pomer omega-6 a omega-3 mastných kyselín a jeho zloženie pôsobí blahodarne na kožu a srsť psa – aj najlepšia srsť bude zaručene ešte kvalitnejšia!

                 Bad Hair Day  

Toto hypoalergénne krmivo z jahňacieho mäsa a ryže je pre psy skvelou pochúťkou! Obsahuje vysoký podiel jahňacieho mäsa, čerstvého i sušeného. Pôsobí blahodarne na kožu a srsť psa, obsahuje takisto špecifické oleje – aj najlepšia srsť bude zaručene ešte kvalitnejšia!

                         Big Foot Bad Hair Day

Dospelí psi veľkých a obrích plemien si radi pochutnávajú na jahňacinke, v našej skvelej pochúťke je minimálne 45% tejto zdravej a výživnej dobroty. Jahňacie mäso ako jedinečný zdroj živočíšnych bielkovín je hlavnou zložkou nášho krmiva spolu s vyváženým obsahom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín a extra porciou kĺbnej výživy zaručí vždy špičkovú kondíciu psa. „BIG FOOT“ Lamb je každodenná hostina na ktorú sa Váš miláčik bude vždy tešiť!

   Fusspot     

Hypoalergénne krmivo zo starostlivo vybraných ingrediencií, obsahuje vysoký podiel lososa, ideálny podiel zemiakov a žiadnu ryžu. Je vhodné pre psov každého plemena a veku, ale najmä pre tých, ktorí sú extra vyberavý a potrpia si na kvalitné krmivo.

   Tiny Paw´s Guackers - Grain Free

 

Naše krmivo určené pre psíkov malých plemien neobsahuje žiadne obilniny a navyše sa skladá až z 50 % kačacieho mäsa a mäsa zo pstruha. Energiu Vášmu miláčikovi dodajú ingrediencie s nižším obsahom uhľohydrátov, akými sú sladké zemiaky, hrášok a šošovica. Krmivo je obzvlášť vhodné pre domácich miláčikov, ktorí sú alergickí na obilniny alebo majú citlivé bruško. Uvidíte, že Váš psík si toto krmivo jednoducho zamiluje!

              Quackers - Grain Free

Či už si Váš najlepší priateľ rád pochutná na porcii kačacieho mäsa, alebo má citlivé bruško, krmivo Quackers vyrobené hypoalergénnych ingrediencií bez obsahu obilnín Vášmu miláčikovi zaručene prospeje! 
Skutočné kačacie hody po celý rok, to je život!

   Fish-N-Delish - Grain Free                  

Grain Free receptúra zo starostlivo vybraných ingrediencií, obsahuje vysoký podiel lososa, pstruha a zemiakov. Je vhodné pre psov každého plemena a veku, ale najmä pre tých, ktorí sú extra vyberavý a potrpia si na kvalitné krmivo.

 Turkey Delight - Grain Free

Mnohí ľudia podávajú svojím miláčikom krmivo bez obsahu obilnín. Naše krmivo obsahuje najmenej 50 % morčacieho mäsa, sladké zemiaky, hrášok a šošovicu, a ako všetky naše Grain Free krmivá je veľmi ľahko stráviteľné, pretože dbáme o kompletné zdravie našich štvornohých kamarátov. Pri výrobe Grain Free krmív používame rozličné druhy mäsa a morčacie mäso je jedným z vynikajúcich zdrojov bielkovín. Dovoľte Vášmu psíkovi vyskúšať dobrotu, akou je Turkey Delight!

  Fat Dog Slim         

Ľahká strava vynikajúcej chuti pre dospelých psov, ak ju podávate v správnych dávkach, môže pomôcť psíkovi udržať si tú správnu hmotnosť. Niektorí výrobcovia kombinujú ľahkú stravu so stravou pre starších psov, ale toto nie je náš prípad! Pes, ktorý potrebuje schudnúť, má úplne iné požiadavky na stravu ako starší pes. Či už zvyknete prerátavať kalórie alebo máte psa, ktorý priberie už len pri pohľade na jedlo, toto jedinečné krmivo s ryžou a kuracím mäsom môže byť ideálnym riešením pre Vášho psíka!

  Golden Years           

Krmivo špeciálne vyvinuté pre staršieho psa. Keď náš najlepší priateľ dovŕši „dôchodkový vek“, jeho potreby sa zmenia. Mnoho výrobcov kombinuje stravu pre starších psov s ľahšou stravou. My z Barking Heads to však nerobíme! Tieto 2 druhy sa od seba značne odlišujú, sú určené pre 2 rôzne etapy života psa. Táto lahodná dobrota, ktorú tvorí kombinácia ľahko stráviteľných ingrediencií, správny podiel živočíšnych bielkovín a tukov, prírodné antioxidanty a doplnkové výživné látky na podporu kĺbov, dodá Vášmu psíkovi novú energiu do života!