OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

JOSERA - Nemecko

        

Josera Family

Josera Family pre gravidné alebo dojčiace sučky a šteňatá do 8. týždňa, s množstvom energie a cennými bielkovinami, k prikrmovaniu a chovu šteniat a k posilneniu sučky. Pre sučky v poslednej tretine gravidity na posilnenie Podporuje sučky po pôrode a v období dojčenia Ako príkrm pre šteňatá od 4. Týždňa Pre šteňatá menších rás až do 8. Mesiaca Bez umelých konzervantov, farbív a príchutí Bez geneticky modifikovaných surovín Mäsové komponenty z potravinárskeho priemyslu  S vybranými sacharidmi a stopovými prvkami podporuje optimálne trávenie Pre zdravú kožu a lesklú srsť s optimálnym pomerom omega-3 a omega-6 mastných kyselín a vitamínom E, biotínom, metionínom a zinkom v ľahko vstrebávateľnej forme, organicky viazanom Podporuje zdravý rast ideálnym pomerom vápnika a fosforu Prírodný prebiotický inulín podporuje zdravú črevnú mikroflóru, a tým posilňuje taktiež imunitný systém Revitalizačný účinok kvasníc podporuje trávenie                                 

 Josera Miniwell

Josera Miniwell je krmivo pre psov malých rás s dobre stráviteľným hydinovým mäsom a špeciálne prispôsobeným obsahom bielkovín a tuku.Josera Miniwell je krmivo, ktoré je prispôsobené potrebám psov malých rás do 10 kg. Tvar granúl Josera Miniwell je optimálne prispôsobený chrupu psov malých rás. Vďaka vysokému podielu dobre stráviteľného kuracieho mäsa poskytnete Vášmu psovi s Josera Miniwell krmivo s vysokou akceptáciou.Krmivo je prispôsobené potrebám psov malých rás, pretože títo psi potrebujú prijímať v krmive iné množstvo bielkovín a tuku ako veľkí psi. Biotin a kvalitné omega 3 a omega 6 mastné kyseliny sú dôležité pre zdravú kožu a lesklú srsť. 

  • Neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá alebo arómy
  • Bez použitia geneticky modifikovaných surovín
  • Mäso v krmive obsiahnuté má potravinársku kvalitu
  • Obzvlášť malé krokety pre psov malých rás                                                                                                         Zdravá koža a lesklá srsť vďaka optimálnemu pomeru omega-3 a 6 mastných kyselín a vitamínu E, biotínu, metionínu a zinku. Ľahko vstrebateľné,v organicky viazanej forme                                                                                                Ideálny pomer vápnika a fosforu posilňuje stavbu kostí                                                                                                                             Prírodné probiotikum inulín podporuje zdravú črevnú flóru a imunitný systém                                                                 Vitalizačné účinky kvasníc podporujú trávenie,Vitamín E a selén chráni bunky.