OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Mačky

    

   Hey Good Looking

Mňau, čo dobrého mám dnes na večeru? Chutnú porciu krmiva z ingrediencií, ktoré obsahujú všetky živiny, ktoré potrebuješ! Krmivo obsahuje vysoký podiel čerstvého a sušeného kuracieho mäsa, mäso z rýb a vajce. Bielkoviny, ktoré Vaša mačka získa z krmív Meowing Heads, sú živočíšneho, nie rastlinného pôvodu. Rrr, to je vynikajúce!                                                   

    Purr-nickety

To je ale pochúťka! Krmivo, na ktorom si pochutnajú aj najprieberčivejšie mačičky – jeho hlavnou zložkou je losos, losos a ešte viac lososa! Skladá sa z takmer 80 % mäsa, neobsahuje ryžu ani zemiaky, a tak predstavuje prirodzenú potravu mačiek s vysokým obsahom proteínov a minimálnym obsahom uhľohydrátov.                                                                                             

  Kitten´s delight

Toto kompletné krmivo s kuracím mäsom pre mačiatka obsahuje všetky ingrediencie potrebné na to, aby Vaše mačiatko vyrástlo do krásy. S obsahom 45 % kuracieho mäsa je pre mačky neodolateľným krmivom. Charakteristická veľkosť, tvar a hustota granúl sú ideálne v období, keď Vaše mačiatko prechádza na suchú stravu. Vyvážený obsah vápnika a fosforu pomáha regulovať rast kostí a udržiavať silné zuby, účinná látka DHA podporuje učenie a vývin mozgu.                                                             

Smitten kitten

Toto kompletné krmivo s tuniakom pre mačiatka obsahuje všetky ingrediencie potrebné na to, aby Vaše mačiatko vyrástlo do krásy. Charakteristická veľkosť, tvar a hustota granúl sú ideálne v období, keď Vaše mačiatko prechádza na suchú stravu. Skvelou alternatívou „kittens delight“ je toto krmivo obsahujúce účinnú látku DHA, ktorá podporuje učenie a vývin mozgu.       

 

                       

Popis:Gilpa Umami je kompletné krmivo pre dospelé a mladé mačky od 12. týždňa veku. Vyvážený pomer živín a vysoká stráviteľnosť krmiva zaručujú dobré zdravie a vitalitu vášho domáceho miláčika. Granule sú namočené do mäsovej omáčky pre príťažlivú chuť, ich chrumkavá forma pomáha udržať zdravé zuby a ďasná. Obsahuje ideálny pomer omega6 : omega3 kyselín pre zdravú srsť a pokožku, kyselinu fosforečnú a metionín ako účinnú prevenciu proti vzniku obličkových kameňov, vysoký obsah vlákniny pomáha pri vylučovaní  tzv. "gučí chlpov".  Krmivo je veľmi vhodné aj pre jedincov po kastrácii.

Zloženie:Pšenica, hydina (min.24% kuracie), kurací tuk, kukuričný glutén, vitamíny a minerálne látky, ryža, vajcia, srvátka, zemiaky, kvasnice, extrakt z jukyAnalytické zložky:Proteíny 31%, Tuk 14%, Vláknina 2%, Popol 6,5%, Vlhkosť 9%Doplnkové látky:Vitamín A 18.000 m.j./kg, Vitamín D3 1.800 m.j./kg, Vitamín E 180 mg/kg, Pentahydrát síranu mednatého 20 mg/kg, Monohydrát síranu železnatého 233 mg/kg, Jodičnan vápenatý bezvodý 0,8 mg/kg, Monohydrát síranu manganitého 48 mg/kg, Monohydrát síranu zinočnatého 214 mg/kg, Seleničitan sodný 2,22 mg/kg, DL-Metionín 3000mg/kg, Taurín 1000mg/kg, AntioxidantyPodrobná analýza:Vápnik 1,0%, Fosfor 0,95%, Vitamín K 10 mg/kg, Vitamín B1 12 mg/kg, Vitamín B2 8 mg/kg, Vitamín B3 80mg/kg, Vitamín B5 15 mg/kg, Vitamín B6 6 mg/kg, Vitamín B9 7,9 mg/kg, Vitamín B12 0,05 mg/kg, Vitamín B7 2 mg/kg, Cholín 100 mg/kg, Omega6 : Omega3 11:1, Energia 3500 Kcal/kg